Latest & Delicious Chocolate Under Price
Latest & Delicious Chocolate Between Prices
Latest & Delicious Chocolate
Cadbury Temptations Rum & Raisins Premium Chocolate Bar, 72 g

Sale Price: ₹100.00 (₹138.89 / 100 g) ₹100.00 (₹138.89 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (3.0)
Amul Pro Chocolate 500g Powder Pouch Pack of 3

Sale Price: ₹540.00 (₹36.00 / 100 g) ₹540.00 (₹36.00 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.4)
AMUL Creamer 30x120 gm

Sale Price: ₹180.00 (₹5.00 / 100 g) ₹180.00 (₹5.00 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (3.1)
Nestle Munch Maha Chocolate Wafer, 8.9 g

Sale Price: ₹5.00 (₹56.18 / 100 g) ₹5.00 (₹56.18 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (2.5)
Cadbury Oreo Chocolate Flavour Creme Sandwich Biscuit (5 single packs inside), 481.25 g Jumbo pack

Sale Price: ₹159.00 (₹31.80 / 100 g) ₹152.00 (₹30.40 / 100 g)
Your Saving: ₹7.00 (4%)
Product Rating: (4.3)
Cadbury Bournville Rich Cocoa 70% Dark Chocolate Bar, 80 g (pack of 3) & Cadbury Bournville Cranberr

Sale Price: ₹400.00 (₹125.00 / 100 g) ₹374.00 (₹116.88 / 100 g)
Your Saving: ₹26.00 (6%)
Product Rating: (4.8)
Snickers Chocolate, 25g Pouch

Sale Price: ₹25.00 ₹25.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (2.7)
Bhai Dooj Gift Set for Big/Elder, Younger/little, Kids Brother- I Love My Brother Mug with Chocolate

Sale Price: ₹499.00 (₹499.00 / count) ₹349.00 (₹349.00 / count)
Your Saving: ₹150.00 (30%)
Product Rating: (3.7)
Bounty Miniatures Chocolates, 510g (Pack of 3) & Bounty Coconut Chocolate Bar 57g Pack of 12 & Snick

Sale Price: ₹1,623.00 ₹1,623.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.8)
Cadbury Silk Pralines Diwali Gift Box with Happilo Dried Nuts & Berries Mix

Sale Price: ₹630.00 ₹630.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.8)
Amul Camel Milk Chocolate, 150 g

Sale Price: ₹140.00 (₹93.33 / 100 g) ₹140.00 (₹93.33 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (3.0)
Unibic Rich Chocolate Wafers�- 75gm

Sale Price: ₹50.00 (₹66.67 / 100 g) ₹48.00 (₹64.00 / 100 g)
Your Saving: ₹2.00 (4%)
Product Rating: (2.2)
Amul Belgian Milk Chocolate 125g (Pack of 2)

Sale Price: ₹320.00 (₹13.33 / count) ₹320.00 (₹13.33 / count)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (3.1)
Candyman Fantastik Treat Pack, Choco Wafer Rolls, Chocolate, 200g

Sale Price: ₹200.00 (₹100.00 / 100 g) ₹200.00 (₹100.00 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (3.0)
4700BC Gourmet Popcorn, Belgian Choco Caramel, Tin, 125g

Sale Price: ₹200.00 (₹160.00 / 100 g) ₹190.00 (₹152.00 / 100 g)
Your Saving: ₹10.00 (5%)
Product Rating: (4.3)
Cadbury Chocobakes Choc Filled Cakes, 21 g

Sale Price: ₹15.00 (₹71.43 / 100 g) ₹10.00 (₹47.62 / 100 g)
Your Saving: ₹5.00 (33%)
Product Rating: (1.8)
Toblerone Swiss White Chocolate - Honey and Almonds Nougat, 100g Carton

Sale Price: ₹499.00 ₹299.00
Your Saving: ₹200.00 (40%)
Product Rating: (4.6)
Cadbury Dairy Milk Chocolate Shots, 18g

Sale Price: ₹10.00 (₹55.56 / 100 g) ₹10.00 (₹55.56 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (1.8)
Bounty Star Combo - Bounty Chocolates Miniatures, 150g (Pack of 2) Promo Pack

Sale Price: ₹298.00 ₹298.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (2.7)
Comparison of chocolates
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Celebrations Premium Selections Chocolates Gift Pack 268 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Shots, Chocolate Balls, Carton Pack (58 x 3.6 g), 208.8 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury 5 Star Chocolate Home Treats Chocolates Bars,191.9 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Perk Chocolate Coated Wafer Home Treats, 138g/126g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar, 36 g (Pack of 12)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Gems Chocolate Home Treats Pack, 142.2g/126.4g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Fuse Peanut & Caramel filled Chocolate Home Treats, 108.5 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar, 13.2 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Bournville Rich Cocoa 70% Dark Chocolate Bar, 3 x 80 g
Search Chocolate By Top Brands
Search Chocolate By Category
Recently Searched Keywords
Pages:




